Zvani vai raksti: 29996001

PAR KLUBU

Klubs ir dibināts 2009 gadā, „MMA Jūrmala” jaukto cīņu klubs piedāvā apgūt jaukto cīņas mākslu, MMA – Mixed Martial Arts.
Tev būs iespēja iepazīties un iemācīties dažādus cīņas stilus, kā arī attīstīt savu fizisko un garīgo stāvokli.  MMA treniņos Tu apgūsi – (boksu, K-1, kikboksu,, grappling , Taizemes boksu,  un BJJ- Brazilian Jiu Jitsu, ) Līdz ar to būsi vispusīgs cīkstonis un spēsi orientēties jebkurā dzīves situācijā.

MMA treniņiem var pietiekties sākot no 14 gadiem līdz kamēr kaulos spēks. Pie mums ir iespēja trenēties arī bērniem (bērnus uzņemam no 7 gadu vecuma), un viņiem būs iespēja apgūt MMA programmu (speciāli izstrādāta priekš bērniem, iekļaujot līdzsvara, koordinācijas, reakcijas, un vispārattīstošos uzdevumus)

MMA Jūrmala treniņi vienmēr notiek draudzīgā un nepiespiestā gaisotnē, protams, neaizmirstot par disciplīnu  un nopietnu darbu. Visi ir draudzīgi un izpalīdzīgi, savus biedrus uztverot kā vienu lielu ģimeni. Pie mums trenējas gan iesācēji, gan jau augstāka līmeņa sportisti, katram ir savas vēlmes un ieceres, viens trenējas tikai priekš sevis (kaut ko jaunu iemācīties un uzlabot savu fizisko stāvokli ), cits trenējas ar mērķi piedalīties augsta mēroga sacensībās. Mūsu klubs lielu uzmanību pievērš arī fiziskai sagatavotībai ne tikai treniņu dienās – mums ir speciālas dienas, kur mūsu audzēkņi attīsta tikai savu fizisko pusi – treniņš svaru zālē un baseinā ar speciāli izstrādātām programmām, protams, mēs to visu sabalansējam ar tehnisko pusi. Jo labs cīnītājs nevar būt bez fiziskās sagatavotības, bet ar labu tehniku vai otrādi . Tāpēc viss notiek pakāpeniski, lai jebkurš cilvēks spētu uztvert un iemācīties jauktās cīņas. Mēs ne tikai trenējamies, bet arī kopīgi atpūšamies, kopīgi esam izklaidējušies pirtīs, kā arī izmantojam daudzas aktīvās atpūtas iespējas, piemēram, peintbols, nometnes utt.

EDGARS LIPSKIJS

Galvenais treneris, kluba dibinātājs un vadītājs, pasaules vicečempions IBSSA versijā (kumite)
Ar cīņas sportu sāku nodarboties vecāku vadīts jau no 10 gadu vecuma. Sāku treniņus karatē stilā vēlāk sāku trenēties citos cīņas stilos un kopumā cīņas sportā iet jau 26. gads. Trenējoties karatē uz eksāmeniem, godīgi sakot, biju slinks, jo josta man nebija tā svarīgākā, es trenējos pēc Bruce Lee principa: „ Josta domāta, lai saturētu bikses” :) Svarīgākais ir tas, ko un kā tu iemācies un kā tu to spēj pielietot. Bet, nu, protams, laikam ejot, sapratu, ka dzīvi saistīšu ar cīņas sportu, tad sāku arī nopietni pievērsties eksāmeniem un pagaidām man ir (pirmais kyu)- trešā (pēdējā) brūnā josta, esmu vēl ceļā…., un turpinu pilnveidoties „Mūžu dzīvo, mūžu mācies”. Vēl esmu ieguvis jostu arī Brazilian Jiu Jitsu (zilo jostu). Vēlāk sāku mācīties augstskolā, un attiecīgi ieguvu profesionālo bakalauru sporta pedagoģijā, un paralēli cīņas trenerim strādāju arī par sporta skolotāju.

Ar laiku mani sāka interesēt arī citi cīņas veidi – sāku pievērsties citiem cīņas stiliem. Un tā, laikam ejot, savas zināšanas pilnveidoju – piedalījos vairākās sacensībās Latvijā, gan ārpus tās. Apmeklēju daudz dažādus seminārus Latvijā gan ārpus tās, kas deva vēl lielāku pieredzi cīņas sportā. Devos trenēties ārpus Latvijas, uz Lietuvu, Vāciju, Franciju, Angliju, Spāniju, Īriju, Grieķiju, kur pilnveidoju savas zināšanas gan Judo, gan BJJ, gan arī Taiboksā. Un vēl, joprojām turpinu sevi pilnveidot, jo mācoties arī citus cīņas stilus, sevi var daudz vairāk pilnveidot gan garīgi, gan fiziski. Katram cīņas stilam ir sava kultūra, sava sistēma un tas viss nāk līdzi, kā rezultātā rodas tāds kā kopsaucējs un tas ir tas vidusceļš. No katra cīņas veida var paņemt to, kas ir vajadzīgs Tev un tā rezultātā tu sevi vari izveidot par daudzpusīgu cīkstoni. Šis mācīšanās process notiek pakāpeniski, mums klubā ir speciāli tam paredzētas programmas. Nevajag ņemt vienmēr visu iespējamo no citiem cīņas stiliem, bet tieši to, kas ir pats nepieciešamākais, lai būtu iespēja sabalansēt visus šos cīņas stilus kopā, lai no tā būtu efekts, nevis defekts.

MMA Jūrmala treniņi vienmēr notiek draudzīgā un nepiespiestā gaisotnē, protams, neaizmirstot par disciplīnu (Iekšējos kārtības noteikumus aplūkot šeit) un nopietnu darbu. Visi ir draudzīgi un izpalīdzīgi, savus biedrus uztveru kā vienu lielu ģimeni. Pie mums trenējas gan iesācēji, gan jau augstāka līmeņa sportisti, katram ir savas vēlmes un ieceres, viens trenējas tikai priekš sevis (kaut ko jaunu iemācīties un uzlabot savu fizisko stāvokli ), cits trenējas ar mērķi piedalīties augsta mēroga sacensībās, katram vēlmes ir savas. Mūsu klubs lielu uzmanību pievērš arī fiziskai sagatavotībai ne tikai treniņa dienās – mums ir speciālas dienas, kur mūsu audzēkņi attīsta tikai savu fizisko pusi – treniņš svaru zālē un baseinā ar speciāli izstrādātām programmām, protams, mēs to visu sabalansējam ar tehnisko pusi. Jo labs cīnītājs, nevar būt bez fiziskās sagatavotības, bet ar labu tehniku vai otrādi . Tāpēc viss notiek pakāpeniski, lai jebkurš cilvēks spētu uztvert un iemācīties jauktās cīņas. Mēs ne tikai trenējamies, bet arī kopīgi atpūšamies, kopīgi esam izklaidējušies pirtīs, kā arī izmantojam daudzas aktīvās atpūtas iespējas, piemēram, peintbols, nometnes utt.
Apbalvojumi:
  • Kumite- Team Harren meda (Vācija) medaļu ieguvējs – vicečempions
  • Vairākkārtējais Jūrmalas kumite čempions un medaļu ieguvējs
  • Latvijas čempionāta kumite medaļu ieguvējs
  • International Bodyguard & Security Services Asociation Pasaules vicečempions IBSSA versijā (kumite)
  • Startējis ar labiem rezultātiem pēc MMA noteikumiem Anglijā (Coventry pilsētas) atklātajā čempionātā iegūstot 2. vietu
  • Augstākā profesionālā sporta pedagoģijas izglītība
  • Trenējies un ieguvis pieredzi kopā ar Eiropas labākājiem treneriem un sportistiem
  • Pirmais kyu trešā (pēdējā) brūnā josta karate
  • Brazilian Jiu Jitsu (BJJ)  - zilā josta
  • Kā treneris darbojas jau vairāk kā 16 gadus

Seko kluba jaunākajiem notikumiem un sasniegumiem
Facebook lapā >>>