Mums ir čempions

Datums: 23.08.2017 13:12
16 skatījumi
izraksts no sportacentrs.com

Vakar savu uzvaru sēriju pagarināja pusvidējā svara (-77 kg) MMA cīkstonis Artūrs Leisāns (2-0), kurš Jūrmalā notiekošā cīņu šova "FREON: Big Red Sun 2017" ietvaros pirmajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja nigēriešu izcelsmes britu sportistu Maiklu Olanrevadžu (0-1).

Dažas dienas pirms šī gaidāmā dueļa britu cīkstonis publiski izteicās, ka nokautēs Leisānu pirmajā raundā. Protams, tas nedaudz uzkurināja ne tikai jūrmalnieka līdzjutējus, bet arī pašu Artūru, kurš britam atbildēja, ka viņš runās ringā.
Latvietis arī turēja doto vārdu un diezgan viegli uzvarēja ringā agresīvi noskaņoto britu, kurš jau no paša cīņas sākuma bija izvēlējies strādāt uz uzbrukumiem, bet aizmirstot par aizsardzību, un dabūja par to samaksāt.

"Pirms cīņas solīju, ka nokautēšu Artūru, tāpēc jau no paša sākuma metos viņam virsū, jo man bija jāpilda, ko solīju. Taču es kļūdījos un izlaidu spēcīgu sitienu. Man melns gar acīm nozibēja, taču nevēlējos padoties," pēc cīņas portālam Sportacentrs.com stāstīja Maikls Olanrevadžu, kurš klāstīja, ka drīzumā atkal cīnīšoties Latvijā.

Pateicoties uzvarai pār Olanrevadžu sporta kluba "MMA Jūrmala" audzēknis visticamāk nākamo cīņu aizvadīs 11. novembrī Tukumā "Milžu cīņās" un tas būs titula mačs par Latvijas pusvidējā svara čempiona jostu, kura uz doto mirkli ir vakanta.