MMA cīkstonis Leisāns Jūrmalā aizvadīs cīņu ar nigērieti Olanrevadžu

Datums: 23.08.2017 13:06
8 skatījumi
izraksts no www.sportacentrs.com

29. jūlijā Jūrmalā risināsies profesionālo cīņu šovs "FREON: Big Red Sun 2017", kurā vakara galvenajā mačā pēc MMA noteikumiem savā starpā tiksies vieglā svara cīkstoņi jūrmalnieks Artūrs Leisāns (2-0) ar nigēriešu izcelsmes britu Maiklu Arolefelu Aluvaseji Olanrevadžu (1-0).

Deviņpadsmit gadus vecais Leisāns MMA debitēja šā gada janvārī, pēc punktiem uzvarot lietuvieti Riti Kviseli (0-2), bet vēlāk sekoja panākums pret Kristapu Engelu (2-4).

Šobrīd sporta kluba "MMA Jūrmala" pārstāvis gatavojas savai nopietnākajai cīņai, kurā viņam pretī stāsies divdesmit divus gadus vecais Maikls Olanrevadžu, kurš ir Lielbritānijas čempions kikboksā starp junioriem.

Brits caur sociālajiem tīkliem publiski paziņojis, ka uz Latviju brauc tikai pēc uzvaras. "Man ir tikai viens mērķis - uzvara. Domāju, ka tu (Artūrs Leisāns) kritīsi jau pirmajā raundā," Twitterī rakstīja Olanrevadžu.

Pats Artūrs pagaidām neko nav atbildējis uz brita skaļajiem izteicieniem, taču jūrmalnieka treneris Edgars Lipskijs gan izmantoja iespēju izteikties un portālam Sportacentrs.com atklāja, ka Maikla pašpārliecinātība var beigties iekāpjot ringā. "Tikai rings parādīs, kurš kritīs un, kurš no tā nokāps kā uzvarētājs," skaidroja Lipskijs.